0 0
Krevetės

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose:

Arba tiesiog nukopijuokite nuorodą

Ingredientai

Pakoreguoti porcijas:
2 kg. Krevetės tigrines / karališkas / imperatoriškas
5 skiltelės Česnakas
75 ml. Baltas vynas
1 vnt. Citrina
Pagal skonį Krapai
Pagal skonį Druska
Pagal skonį Pipirai
2 šaukštai Aliejus

Krevetės

Gero vakaro!

Ingredientai

Receptas

Dalintis

Saulės apšviesta terasa, šiltas oras, žaliuojanti gamta ir gaivus pavasario vėjas sukuria tobulą aplinką pietums su draugais arba artimaisiais. Norisi ilgiau pasėdėti prie stalo, išgerti puodelį arbatos, be jokio skubėjimo ar streso pasidalinti naujienomis ir senienomis. Tokiems pietums reikia maisto, kuris suvienytų, atpalaiduotų, sukurtų mažo ir labai smagaus vakarėlio atmosferą – reikia krevečių. Pradėsiu nuo to, kad ant mūsų žemės yra problema rasti jūros gėrybių. Bet kartais, ypatingoms progoms, perku šaldytas tigrines/karališkas/imperatoriškas krevetes (nesvarbu, kaip jas pavadinsi, bet svarbu, kad būtų didelės ir neapvirtos). Kai randu – visada perku, kartais jos laukia tinkamos progos mano šaldiklyje.

Gaminimas: Žingsniai

1
Baigta

Česnaką supjaustome plonais griežinėliais ir kepame aliejuje, kol tap šiek tiek rusvas – tada juos išimame, apibarstome druska ir paliekame pabaigai.

2
Baigta
8 min.

Aliejų, kuriame kepėme česnakus, naudojame krevetėms kepti – jis persigėręs česnako aromatu. Krevetes kepame, kol pradės rausti (apie 5-8 minutes).

3
Baigta
5 min.

Tada įpyliau vyną ir dar pakepiau 5 minutes.

4
Baigta

Gaminant apie 2 kg krevečių, visas kepimo laikas truks ne daugiau nei 15 minučių – labai svarbu neperkepti ir jų neišdžiovinti. Krevetė iškepa, kai visiškai paraudonuoja.

5
Baigta

Iškeptas krevetes suverčiame didelėje lėkštėje kartu su jų sultimis. Apibarstome anksčiau iškeptais česnako griežinėliais, pjaustytais krapais ir apšlakstome citrinos sultimis.

Mindaugas

Savas Sefas 🙂

Recepto apžvalgos

Kol kas apžvalgų nėra. Pateikite ją pirmieji...
Cukinijų duona
Čili troškinys
Cukinijų duona
Čili troškinys

Jūsų komentaras